Maj Gen Fullhart signing letters to awarded cadets.

Congratulations to all 665 cadets who earned a 3.0 GPA or higher!

Jacob M. Abel Cameron D. Lipko
Stephan J. Acevedo Forrest D. Lisle
Juan S. Alb John A. Livingston
Micaela I. Albright Alex R. Lochner
Lauren N. Allen Stephen C. Loffert
Anastasia A. Alvarez-Johnson Gabriel E. Lopez
Cullen E. Anderson Djamila S. Lou
Philip M. Anderson Thomas C. Lowerre
Dominic D. Angelo Donald K. Luchau
James O. Anton Rebecca L. Luck
Elizabeth A. Archer Tau B. Ly
Jean-Luc D. Arches James M. Magill
Eric C. Arkfeld Anthony D. Mah
Quinton A. Armacost Howard K. Mahoney
Levi W. Atkin Kevin J. Maks
Abigail S. Averna Xavier J. Mallet
Brenda N. Ayala Patrick J. Malloy
Sabrina K. Bachert Hugh I. Maney
Andrew C. Bacso John S. Marin
Nicholas I. Baden Luis A. Marin
Timothy J. Baer Michael V. Marino
Setareh Bagherzadeh Nathan M. Markley
Joseph B. Bahret Ashley Marshall
Tristin D. Bailey Jonathan M. Martell
Benjamin B. Baldwin David J. Martin
Harrison C. Barone Joseph F. Martin
Emily A. Barrett William W. Martin
Christopher R. Bartlett Nicholas E. Masella
Ryan T. Bass Peter M. Maxey
Taylor W. Bassett Lindsey E. Mazer
Fendi A. Bea Martino B. McCartney
Robert W. Beauchamp Jacob W. McCormick
Michael J. Bechtel Alexander K. McDonald
Kyle G. Begis Patrick A. McFadden
Samuel J. Benner Colleen P. McGovern
Luke T. Bergeron Robert E. McGroarty
David A. Biederman Elizabeth A. McGuiggan
Jordan S. Birnholz Joshua T. McGuire
Alexander J. Bisi Patrick R. McHale
Lindsey G. Bittinger Carson G. McKay
Matthew K. Blackburn Oliver I. McKellips
Chas J. Blais Connor J. McMillan
Benjamin R. Blatchford Connor B. McNamara
Jordan A. Bliss Colin M. McNees
Claire E. Blume James P. Meehan
Nathan R. Bolha Virginia M. Melton
Michael J. Bolinski Reid P. Merriken
Stephen M. Bologna-Jill Brett E. Mester
Tiffany R. Borden Mark D. Metrey
Parker W. Bott Anroux Mey
Paul J. Bourdon Deanna M. Meyer
Dylan T. Bowie Thomas D. Meyer
Nyaima L. Brackner Lauren J. Mickens
James D. Braford Evan C. Miles
William B. Brannen Gregory B. Milhiser
Mitchell W. Braun Joshua A. Miller
Warren E. Braxton Michael L. Miller
William C. Breedlove Travis L. Miller
Jakob G. Brenderabrandis Ross T. Millner
Fabio V. Brocco Steven A. Minter
Christopher D. Brown Steven Mireles
Darrien K. Brown Francis J. Mish
Emma E. Brown Madeleine N. Mitcham
Jeb S. Brown John B. Mitchell
Justin A. Brown Sarah J. Mitchell
Alex A. Brunworth Tyler M. Mix
Robert O. Buchanan Elijah S. Moats
Jake M. Burger Jacob M. Moberly
Brittany M. Burk Christopher B. Moffatt
James B. Burmaster Mark C. Mogensen
Brandt H. Burrows Nicholas P. Monaco
William J. Burwell Gavin W. Moore
Blake A. Butler Spencer W. Moore
Alexis N. Butt Aaron Morales
Kevin J. Byerly Donald T. Moran
Betsabe J. Calderon Adam M. Moritz
Kathryn M. Calderone Mackenzie C. Morris
Andrew J. Caldwell Aydan L. Mortensen
Katheryn A. Caldwell Sean P. Moughan
Ashley L. Campbell Cole T. Moyer
Ian J. Campbell Brian E. Mullen
Eric S. Cann Patrick O. Mullikin
Patrick A. Carello Matthew W. Mumbach
Sean D. Carlin Alexander P. Mundy
Diana K. Carney Kavi Muraleetharan
Christian A. Carr Jessica M. Muzo
Nicholas R. Carroll James M. Myers
Thomas K. Cashman Seth A. Mykut
Dominic J. Castelli Brandon R. Myrick
Richard T. Cates Bruce E. Naylor
John S. Catlett Michael R. Neilan
Patrick R. Caverly-Horn Erika B. Nelson
Nicholas R. Chan Neal W. Nelson
Keren Chen Nickolas K. Neubauer
Woo Young Cheon Nicholas J. Newton
Philip M. Choe Kevin R. Ng
Antonio K. Choi Andrew A. Nguyen
Eric G. Chomicki Christopher K. Nguyen
Erica E. Chuang Tristan M. Nguyen
Jacob B. Clarence Minh K. Nguyenlu
Joseph S. Clark Mairead M. Novak
Ethan M. Claybrook Quinn T. Nystrom
William G. Clemson Nicholas R. Oberle
Jansen E. Clifton Stephen P. O'Brien
Justin S. Clipson Jared T. Ohashi
Isaac R. Clizbe Adam M. Olszewski
William C. Colborn Conor R. O'Neill
William B. Cole Ean D. Ormsby
Matthew F. Collins Ryan C. Orr
Viateur M. Commeree Nathaniel S. Oslund
Victoria R. Conlin John M. Owens
Evan T. Cook Benjamin T. Paddock
Timothy J. Cook Alexander H. Paik
Quinton C. Cookis Laura J. Palombella
Bradley P. Cooley Joseph R. Paragone
Matthew Cooper Jared R. Parisen
Riley A. Cooper Jonghyuk Park
Joseph F. Cowen Isaac J. Patterson
Christopher G. Creed Trevor W. Patterson
Mitchell A. Crego Edgar J. Patuga
Kelley E. Crennan Jacob S. Payne
John S. Crockett Paul M. Pechie
Megan M. Crouch Benjamin Pederson
Thomas J. Cunningham Richard D. Pedro
Trevor J. Curran Joshua J. Pelech
Michael T. D’avella Andrew T. Penney
Robert G. D'Amato Edward F. Peterson
Christopher J. Dana Ian J. Pezzella
Amelia G. Daniels Anna I. Pfund
Rachel P. Daniels Grant A. Phillips
Richard S. Daum Jacob M. Phillips
Morgan G. Davenport Tyler Phillips
Cassandra M. Davis Sakdithep Phongpitakvises
Jacob C. Davis Jacob D. Pilkins
Marsden P. Davis Stephen M. Pistoia
Patrick W. Davis Jason S. Pixley
Jacob A. Decker Donald M. Poirier
Will C. Deffet Bradley M. Polidoro
Matthew T. DegliObizzi Joelle M. Pond
Robert C. Delaney Rebecca L. Post
Nelson E. Demarest Jacob J. Poudrier
David C. Dembrosky Colleen M. Pramenko
Beth K. Demyanovich Nicholas G. Price
Julie M. Demyanovich Charles D. Pruett
Megan C. Dennis Richard F. Pruitt
Teresa A. DeVino Tana J. Putnam
Kieron R. Diezman Amanda L. Quinn
Joshua W. Disney Nicholas A. Racine
Evan J. Dixon Mary Claire Ragan
Jessica A. Dobrowolski Sarafina B. Ramalho
Andrew J. Douglas Alexander M. Rastovac
Diego Dura Ballester Ai T. Ray
Kathryn E. Dyer Benjamin J. Reilly
James T. Earl Leland A. Remias
Cameron W. Edwards Mark H. Remmey
Austin J. Eich Matthew J. Remson
Marissa R. Einhorn Catharine E. Rendon
Tinsae T. Ejigu Cody A. Reuss
Hannah E. Elford Austin C. Reynolds
James M. Erdely Brent O. Reynolds
Ryan J. Exner Casey L. Reynolds
Patrick A. Falk Dustin B. Reynolds
Roger Charles T. Farmer Peter M. Rhodes
Dillon S. Faust Ethan J. Richie
Robert A. Feconda Robert C. Rielage
Daniel C. Felkel Julissa Y. Rios
Zach B. Fentress Cole P. Roberts
Joseph M. Fernando Michael A. Robinson
Caleb J. Fields Luis A. Rodriguez
Patrick O. Fields Christo S. Rohlev
Jared J. Filzen Tyler B. Roiland
William S. Finn Fiona C. Rolfes
Dylan D. Fitzgerald Adam K. Romaine
Mason D. Fitzsimmons Natalie R. Rosas
Chase A. Fletcher Davis B. Rosenblum
Dustin R. Foley Patrick H. Rowan
Michael R. Foley Kent Roy
Nathaniel G. Foote Daniel J. Ruland
Madison T. Foreman Kyle M. Rushford
Alessandro E. Forlini John G. Russell
David J. Formella Johnathan R. Russell
Eleanor I. Franc Gavin M. Rust
Christian H. Frank Neal S. Saddington
Miles D. Franklin David Z. Sam
Thomas C. Franklin Michael D. Sampson
Morgan E. Frazier Clayton J. Satterfield
Kyle P. Frew-Kuhns Spencer W. Savarese
Creighton J. Friend Tyler J. Schaal
Fallon L. Fulgenzi Nicholas G. Schaeffer
Stephen T. Galanti Robyn M. Schneider
Jose O. Garcia Neil S. Schubel
David C. Gardner Jonathan A. Scott
Gabriel M. Gargano Kemper E. Scott
Liam J. Garrity Zachery N. Scott
Stephen R. Gedra Alec H. Sekelsky
Noah T. Gendron Michael A. Selander
Bradley Gifford Christopher G. Selig
Philip J. Giovannini Dylan M. Settle
Ryan C. Glasenapp Zackary E. Sever
Aaron J. Glick Thomas M. Shanahan
Lawrence V. Glick William K. Sharpe
Mitchell P. Goddard Jeremy R. Shaver
John M. Gogal Amber M. Shea
Giulio Gomma Noel M. Sheaffer
Walter J. Gonsiewski Thomas G. Shedlick
William C. Gonsiewski Spenser A. Sheldon
Giselle E. Gonzalez Michael D. Sherburne
Isabella M. Goschinski Bobby L. Sherrill
Nathan D. Goulette John M. Shevlin
Joshua K. Gray Timothy D. Shields
Cacie J. Grecol Timothy J. Shively
Nathaniel A. Green John N. Shofi
Ruth B. Green Clark W. Shotwell
Andrew M. Greenwood Anamika R. Shrestha
Sheldon M. Greiling Severin D. Shultis
Andrew D. Grider Austin R. Shumate
Daniel L. Grigg Nathan S. Sicheri
Brandon E. Grimaldi Christopher A. Silva
James M. Grindstaff Kyle A. Silva
Andrew J. Grosso Michelle A. Singh-Guillen
Logan C. Grow Liana S. Sinnott
Nicholas G. Gude Nathan Z. Sipantzi
Rahul Gupta Ellice M. Sisson
Annie Y. Ha Judith L. Skinker
Matthew T. Hain Dylan S. Sklar
Abdelrahman Hammad Oliver G. Smeeton
Daniel W. Hammel Brett J. Smith
Michael M. Han Michael A. Smith
Kristin M. Hardy Samantha A. Smith
Justin M. Harler Daewon T. Soh
Austin J. Harris Casandra G. Soper
Howard A. Harris Mason R. Sorrell
Nathanael M. Haskins Frank E. Spatt
Louis A. Hatcher Grace V. Spencer
John B. Hawley Satyasaran Sreeharikesan
Joseph T. Haynes Trevor T. Stack
Adam J. Heil Noah D. Staples
James D. Hemphill Jacob P. Steblein
Briana J. Hernandez Daniel R. Steiner
Ashton H. Hershon Henry M. Stephens
Aaron T. Herzer Caleb H. Stipes
Austin F. Hess Christopher C. Stock
Garrett S. Higgins Zachary B. Stossel
Austin J. Hill Adam W. Strasser
Christopher R. Hintz Tyler M. Straumanis
Joseph P. Hirl Kathryn D. Strauss
Katherine M. Hoeft Samuel M. Strickler
Kimberly L. Hoffman James O. Stutz
Stephen A. Hoffman Kevin M. Suess
Leighann B. Holcomb Adam M. Summers
John A. Holland John F. Sweeney
Daniel R. Hollingsworth Peter C. Szwerc
Ryan A. Hord Joshua R. Taylor
Abby L. Houghtling Jackson S. Tettelbach
Gregory R. House Michael H. Thayer
William L. Howard Kathryn N. Theiss
Benjamin A. Howe Ian M. Thompson
Madison S. Howell Kevin M. Thompson
Zachary W. Hubbard Sydney M. Thorpe
Colton C. Huffman Dwight R. Tilley
Camillus B. Huggins Sydney W. Tinker
Aidan T. Hughes Grant P. Toeneboehn
Benjamin B. Hughes Luke P. Toth
Matthew R. Hummel Parker J. Treubert
Andrew J. Humpton Zachary D. Tritsch
Caleb C. Hurst Jimmie L. Trout
Henry R. Hutcheson Yukihide A. Tsujimoto
Jasmine A. Jacobs James A. Tucker
Amanda M. Jacobson Brandon A. Tull
Thomas J. Jenkins John A. Tully
Kevin C. Jennings Kimberly Turcios
Joseph Jeon Samuel M. Tyson
John C. Jessen Nick R. Uliano
Bridger E. Johnson Peter T. Unpingco
Isaiah A. Johnson Cyrus R. Unvala
Benjamin D. Jones Christopher J. Us
Leeann M. Jones Donald G. Van Hook
Preston C. Jones Jonathan R. Vaughan
Brianna L. Jordan Michael J. Venkat
Seth L. Jordan John Daniel O. Vera Cruz
Samuel P. Jubon Jacob Z. Viar
Casey L. Jung William P. Vidovich
Seung Gue Kang Timothy R. Viere
Dylan R. Kannapell Thomas P. Vinter
Sidney G. Kassel Andrew J. Vogel
Austin T. Kassman Gregory E. Vojtek
Sam R. Kaylor Christopher L. Volk
Connor M. Keating John M. Vrooman
Brian P. Kehs Jonathan D. Vu
Matthew L. Kelly Michael D. Vu
Sean J. Kelly Richard A. Wagner
John A. Kendrick Joseph A. Walker
Henry J. Kesting Liam P. Walter
Alexander J. Kim Yichen Wang
Jonathan S. Kim Aaron M. Ward
Nicholas R. Kimmel Brandon M. Ward
Anderson K. King Jackson T. Warley
Tyler S. Kirk Matthew J. Watson
Aaron E. Klag Adam C. Webb
William B. Klockner Mykenzie J. Webb
John F. Klustner Matthew R. Weese
Alexander P. Knight Alexander D. Weidanz
Deaven J. Knight Paul G. Weissend
Travis M. Knott Brian J. Welch
Kameron L. Kopka Jonah A. West
Thomas M. Kosar Katy S. Wheeler
Michael J. Kraiman Noah J. White
Matthew P. Krusiec Kirsten L. Whitney
Aidan M. Kuester Logan R. Wibe
Peter J. Kump Carl W. Wilkinson
Junhyuk Kwon Catherine E. Wilson
Joseph J. LaBianca Matthew J. Wilson
Jocelyn E. Lamb Nathanael K. Wilson
Jonathan R. Lamb Nathaniel A. Wilson
Timothy W. Lambert John F. Winkert
Huifeng Lan Michael A. Winters
Evan Landry William P. Wise
Patrick G. Lang Eryn H. Wolfe
Matthew D. Larosa Mark S. Wolter
Anthony J. Lattanze Jacob W. Wood
Darren S. Law Andrew M. Wright
Noah C. Lay Austin J. Wydajewski
Austin T. Leake Erik T. Yamada
Patrick W. Leary Jacob P. Yancey
Christopher M. Lee Charles L. Young
David Lee Chloe E. Young
William E. Lehman Jeffrey J. Zander
Nikkole A. Lenardson Davronbek Zaynetdinov
Rebecca A. Leonard Constance M. Zegarra
Rudolph B. Levinski Joseph C. Ziccarelli
Clare S. Levy Donald E. Zimmerman
Murphy C. Liang Michael A. Zurlo
Chase N. Liddon